שְׁאֵלָה:
השפעת מריחואנה על אימונים
Janis Peisenieks
2011-04-28 01:25:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה מטריד אותי זמן מה.

בגלל הדיאטות הקפדניות, כמעט אף אחד שמתאמן אינו רשאי לשתות אלכוהול. כמה מחברי פנו למריחואנה כדי להגיע לשיא בליל שישי.

עכשיו אני תוהה, איזו השפעה יש למריחואנה על התקדמות המשתמש?

לא בטוח אם עלינו לתמוך בשימוש בסמים, האם איננו אמורים לעסוק בסגנון חיים 'בריא'?
אני חושב שזו שאלה הוגנת; כדאי לבחון את ההנחות שלנו לגבי מה בריא ומה לא. יין אדום, למשל, עבר רק לאחרונה לקטגוריה הבריאה ...
בשביל מה אתה מתאמן? אם זה לצורך תחרות, אתה לא יכול פשוט לנשוך את הכדור וללכת בלי? כמו שאמר @Greg, זו שאלה תקפה, אבל זו לא האפשרות היחידה.
אני עושה את שינוי הגוף בן 12 השבועות על ידי קריס גתין באתר bb.com. כן, אני בטוח יכול להסתדר בלי, זו בהחלט לא בעיה, אבל אני פשוט סקרן, מה אם ...
http://area51.stackexchange.com/proposals/26294/drugs-and-pharmacology
גם @Ivo Flipse: שאומר כי שימוש במריחואנה מוביל לאורח חיים לא בריא?
> בגלל הדיאטות הקפדניות, כמעט אף אחד שמתאמן אינו רשאי לשתות אלכוהול. זוג חברים שלי פנו למריחואנה כדי להגיע לשיא בערב שישי. האם קנביס לא צפוי מאוד להשפיע על התיאבון שלך? איך החברים שלך מתמודדים עם הכיסאות כשהם חותכים?
לא יודע. מעולם לא עשיתי את זה איתם. כנראה להפר את הכללים: ד
אני פשוט שומר את העוף המשעמם, הברוקולי, האורז שלי אחרי שאני מעשן וזה טעים הרבה יותר טוב.
חָמֵשׁ תשובות:
Anthony
2012-05-25 20:48:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מתאמן בצורה נרחבת מאוד, עברתי מ -270 ל -165 הנוכחיים של הגוף שלי ו -6% שומן בגוף. אני גם קצת ראש סיר, אבל מושכל. ביליתי את 10 השנים האחרונות במחקר מקיף בנושא. עכשיו כמובן שעשן על הריאות לעולם אינו טוב, אך התכונות האנטי דלקתיות של מריחואנה מפחיתות את ההשפעה על הריאות ומריחואנה הוכחה כבעלת השפעה אנטי-מסרטנת, עד כדי התכווצות ניכרת של גידולים. יתרה מזאת, הוכח כי הוא משפר את תפקוד המוח לטווח הארוך (משום שהוא גורם לפגיעה ביכולות הקוגניטיביות לטווח הקצר, דו), וכן הוכח שהוא עוזר לאלצטימרים.

אני כן מעשן כמות קטנה לפני העבודה לפני שהפרוטינים שלי רועדים בימי ההרמה האולימפית והרמת הכוח שלי, נראה שזה מוסיף לי רמה נוספת של פוקוס עבורי באופן אישי, ואז להתקלח חם ולעשן שוב עם Supps לאחר אימון. נראה כי אני פחות כואב ויש לי הרבה יותר קל לסבול את התוספים שלי. בקרוספיט ובארוביקה אני מעשן רק אחרי בגלל הבדל ברמת האנרגיה.

עישנתי והתאמןתי לטווח ארוך (ועברתי תקופות ארוכות של עבודה ולא עישנתי) ה- vo2 max שלי מעולה, יש לי גודל שרירים מוגזם וטונוס טובים, וצופה בתזונה שלי. למעט הכיסאות, אני מרגיש שמריחואנה עוזרת לי בכל האימון

Robin Ashe
2012-06-28 10:39:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בסופו של דבר, הסיכון הגדול ביותר למריחואנה הוא שמכיוון שזהו השוק השחור לא תמיד מקבלים מריחואנה טהורה, אפשר לשרוך אותו עם הרואין או תרופות אחרות שמזיקות בהחלט. אז אני לא ארצה לנסות את זה בכלל אלא אם כן אני מכיר את האדם שגידל את זה טוב מאוד. לִהיוֹת. לא תוכל לדעת אם גופך התאושש ואם אתה מוכן לאימון הבא, סיכון כה גדול לאימון יתר.

מצד שני, אם נלקח לאחר אימון זה יכול לעזור במנוחה וזה יכול לקדם התאוששות טובה יותר, בהנחה שאין לה תופעת לוואי נוספת, אך ניתן להשיג רגיעה באמצעים רבים אחרים שאין להם תופעות לוואי אפשריות, כך שאין באמת סיבה מעשית להשתמש במריחואנה.

eykanal
2011-04-28 01:31:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מתוך כתב העת רפואת ספורט, בשנת 2003:

מחקרים הראו כי השימוש בקנבינואידים יכול להפחית חרדה, אך אין לו פוטנציאל ארגוגני בספורט. פעילויות. עלייה בקצב הלב ולחץ הדם, ירידה בתפוקת הלב והפחתת הפעילות הפסיכו-מוטורית הם חלק מההשפעות התרופתיות של THC שיקבעו ירידה בביצועים הספורטיביים.

זה נמצא עם חיפוש מהיר, אך שים לב שיש כנראה מאמרים אחרים טובים יותר הרלוונטיים לכך.


בתגובה להערות, ועובדים רק מתוך ספרות מחקרית, נראה שאין תשובה ברורה. עיקר המחקר מתמקד באיתור שימוש בסמים או בבחינת תוכניות למניעת שימוש בסמים במקום בחקר השפעתו על ביצועים. מאמר זה דן בכמה מהבעיות סביב שימוש בסמים, וכולל כמה הערות מעניינות על תרופות בודדות. עם זאת, ניתן לתמצת את התחושה הכללית בשורה בתמצית של מאמר זה:

סיבוכים בריאותיים פוטנציאליים מהווים סיכון רציני לאוכלוסייה בריאה אחרת.

בעיקרון, כן, אתה עשוי להגדיל את הביצועים שלך, אבל כמעט בוודאות אתה הולך לפגוע בגופך, אולי די ברצינות, בתהליך. אני יודע, זה לא ממש מתנפץ לארץ, אבל זה השכל הישר. מריחואנה היא תרופה, ותרופות אינן טובות עבורך. לעישון מריחואנה יהיו כל תופעות הלוואי האופייניות הכרוכות בעישון כל חומר שהוא, כולל פוטנציאל לנזק לריאות (ולירידה בחמצון הדם הנובע מכך) והסיכון המוגבר לסרטן. בנוסף, שימוש ממושך במריחואנה קשור לסיכונים רבים בתחום בריאות הנפש. נכון, אלה אינם קשורים באופן ספציפי לפעילות גופנית, אך יש לשקול אותם לפני השימוש בתרופות לשיפור הביצועים הספורטיביים.

זה נראה לי לטווח קצר. כמו ממש לטווח קצר, ~ 1-2 ימים. מה לגבי עוד טווח ארוך, כמו שבוע בערך?
כמובן שיהיו לך ההשפעות האלה בזמן שאתה בהשפעה ... לא מאוד מועיל למען האמת
אני כן יודע שכל התרופות מזיקות לבריאות. אני יודע גם שאנשים ממשיכים לעיתים קרובות לעשות דברים שרעים להם. מה שרציתי לדעת מההתחלה היה: אם מריחואנה גורמת לבעיות חמורות לטווח הארוך או לטווח הקצר באימון, ואם כן, מה הן? לא איזה דחיפה שזה ייתן לי. :)
@Janis - אני חושב, ככל שהספרות * שפורסמה * הולכת ובעצם, אין שום מחקר. הייתי מעז לומר כי ראיות * אנקדוטליות * ישתנו מאוד. עם זאת, אני חושב שכולם יסכימו שבטווח הארוך יותר, ההשפעות המשניות של נזק ריאותי ונפשי יגרמו לבעיות בכל דבר, כולל אימונים.
"מריחואנה היא סם, ותרופות לא טובות עבורך" - אמירה חסרת תועלת וחסרת טעם. זה מרמז שחלק מההגדרה של "סם" הוא חומר שפוגע בך. הנה ההגדרה בפועל "תרופה או חומר אחר שיש לו השפעה פיזיולוגית בעת בליעה או הכנסה אחרת לגוף".
Mike S
2012-06-28 07:58:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כי "סם" חוקי שכולם מגלים, אלכוהול, מזיק הרבה יותר לשרירים ולבריאות הכללית שלך. אלכוהול הוא חוסם טסטוסטרון ועושה נזק לאיברים שלך - במיוחד במצבים בולמוסים.

יום אחרי שהיה לי לילה גדול בחוץ על המשקאות ההופעה שלי בחדר הכושר הייתה עגומה. כאדם שדוחף למקסימום כל אימון בחזרות או במשקל, אני באמת שם לב להבדל עצום. אם אני שם לילה אחרי כמה נשיפות של הירוק - אין הבדל.

אני בדיאטה קפדנית במשך 4 חודשים (לא הייתה לי טיפת אלכוהול או סוכר) ושומן בגופי ירד ב -4 ק"ג וצברתי 4.5 ק"ג שריר רזה. הדדליפט שלי עבר מ -160 ק"ג ל -220 ק"ג (485 פאונד) ועישנתי גראס כ -3 פעמים בשבוע כל הזמן.

Giddyup!

MMae
2012-11-17 09:39:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התחלתי להתאמן עם הרבה אירובי כי יש לי כמה מוגבלות רפואית שאני מקווה להתגבר עליה, אבל בינתיים אני חולה MMJ. מבחינתי זה עוזר לי להתמקד, ולהתעלם מכמה מהנושאים שאני מכיר עשויים לעולם לא להיעלם עם הגוף שלי (התכווצויות או כאבים אחרים) ולהצליח להרים את התחת ולעבור סביב. וזה החלק הגדול ביותר עבורי. כל עוד הסיר לא גורם לי להתעצל לרדת מהתחת ולהתאמן, עבודה, בית ספר, חיי ילדים .. וכו 'זה לא היה אלא יתרון עבורי. (מעשן 2-3 פעמים ביום במשך שנתיים) כמו כן, הריאות שלי מרגישות בסדר גמור, ללא קשר לעישון, ורק שוחררו מחקרים המסקנים כי עשן MJ אינו שבר מזיק כמו טבק או עשן אחר על הריאות שלך. למעשה כמו פוסטר אחר שהוזכר, הוכח שהם מפחיתים את גודל הגידול. יש אנשים שאפילו משתמשים בו לאסתמה. אני יודע שזה נשמע לאחור אבל זה עוזר לנקות קוצר נשימה וכאבים בחזה אצל חלק, נהגתי לעשן בערך 30 דקות לפני שרצתי כמה קילומטרים ולי זה תמיד הרגיש שהשרירים שלי בפלג הגוף העליון היו רגועים יותר ומאפשרים לי לשאוף ולנשוף לחלוטין במהלך האימון שלי ולהביא הרבה o2 טעים. בכנות, אל תעשה שום דבר שאתה לא בטוח, ואל תעשה משהו שאתה יכול להרגיש שפוגע בך. כאילו, אם אתה מעשן אבל זה מתחיל לכאוב לך בחזה, אתה מרגיש קל ראש או סחרחורת ..... אז פשוט תפסיק ...

האם תוכל לקשר או לצטט את המחקרים האלה?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...