שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לבצע עליות משיכה גבוהות?
sagnik das
2018-02-11 22:55:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

על מנת לנסות שרירי קצב אני מנסה לבצע משיכות גבוהות אך אינני יכול להעלות את גופי מעל גובה החזה. אני יכול לעשות עד 15 משיכות גוש רגילות.

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
MJB
2018-02-12 13:46:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כדי להתחיל ללמוד שריר-אפ עליכם לדעת כיצד להשתמש במומנטום .

עליכם להתחיל לבצע משיכות נפיצות, כדי להשיג את המומנטום כלפי מעלה. אתה יכול גם להשתמש ברגליים כדי ליצור עוד יותר מומנטום, למשוך את הרגליים למעלה (ברכיים לכיוון החזה או לכיוון מוט המשיכה) תוך כדי משיכת משיכה (נפץ). בדרך זו תגיע כל כך גבוה, שכמעט תעשה שריר-אפ כבר.

ברגע שתהיה טוב יותר ויותר בביצוע משיכות נפיצות, לא תצטרך להשתמש ברגליים באותה מידה, כך שתתקדם למשיכת נפץ מושלמת ובסופו של דבר לשריר למעלה.

אם יש לך שאלות בנושא זה, אל תהסס לשאול אותם, אני עשיתי כמה שנים.

אז בעצם אתה מתכוון לומר ש- pull-ups גבוהים אינם חיוניים ללמוד בכדי לבצע קפיצות שרירים? ולמרות זאת, הייתי רוצה ללמוד לבצע משיכה גבוהה-נקיה עם שליטה נאותה וזרועות כמעט ישרות כמו קריס הריה עושה: https://youtu.be/BZU2oy9L4DU
@sagnikdas כריס הריה הוא גיהנום אחד של חיה. מה שאני אומר שאתה יכול לעבוד לקראת משיכה גבוהה כראוי על ידי שימוש ברגליים כדי להשיג מומנטום לעלות. זה יעלה אותך גבוה איפה שאתה רוצה להיות, כך שגופך יתרגל לתנועה. ברגע שזה נהיה קל יותר, אתה יכול להשתמש ברגליים פחות ופחות עד שתעשה משיכה גבוהה כראוי.
@sagnikdas לא התכוונתי להגיד שאתה לא צריך משיכה גבוהה, התכוונתי לומר שכשאתה עושה את זה כמו שהסברתי, אתה כמעט תעשה את אותו הדבר כמו שריר-אפ כי אתה מקבל כל כך גבוה מעל הבר :).
בפעם הבאה אנסה לעשות זאת בעזרת מומנטום, אבל אני עדיין בספק אם אני יכול לקחת את המוט מתחת לרמת החזה. אני חושב שתנועה זו חלשה עבורי בהשוואה לעוצמת התנועה שלי. האם אני צריך לבצע קצת ישר נפתח למטה בחדר הכושר?
@sagnikdas זה תלוי, כמה משיכות משיכה אתה יכול לעשות עכשיו בסט אחד? אני חושב שהמטרה צריכה להיות שאתה יכול לפחות 6 עד 8 חזרות של משיכות למשך 3 עד 4 סטים. ברגע שתצליח לעשות את זה אתה צריך להיות חזק מספיק כדי לעבור למשיכות נפץ ולמשיכות גבוהות. אתה לא צריך לעשות שום נפתח. אני מעדיף להציע משיכות עם רצועת התנגדות.
אני יכול לעשות 15 חזרות משיכות BW בסט הראשון כשהוא טרי ואז 8-10 חזרות לשתי סטות נוספות לפני שנפלתי באמת אני לא יכול לחכות לעשות יותר. (Btw בדרכי אני יכול ליצור איתך קשר מלבד כאן אני באמת יש עוד כמה שאילתות).
הבה [נמשיך בדיון זה בצ'אט] (http://chat.stackexchange.com/rooms/73037/discussion-between-mjb-and-sagnik-das).
FenryrMKIII
2018-02-12 15:42:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא הייתי מציע להשתמש במומנטום תחילה (כלומר לדלג על שריר למעלה). הייתי מציע לשלוט תחילה בשריר למעלה ואז ללמוד כיצד לעשות קפיצה של שרירים למעלה.

אם לא יש מבנה שתומך בשרירים קפדניים, הקפצת שרירים למעלה יכולה לבלגן את כתפיו.

הייתי מציע לעבוד על שריר אקסצנטרי למעלה כלומר להתחיל מסוף תנוחת השריר למעלה (כך לעיל הבר) ומנסה להאט את הירידה. לכריס הריה יש סרטון כזה ביוטיוב וזה כנראה (יוטיוב, reddit) די יעיל לבנות שרירים קפדניים. אני עובד על זה כרגע באמצעות מכונת סמית כדי שיהיה מוט בגובה הנכון.

Sean Duggan
2018-02-12 18:10:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פיגמי של " איך לעשות MUSCLE UP בחמש דקות בלבד". אני יודע שאמרת שאתה מחפש להתחיל עם משיכות משיכה גבוהות, אבל אם המטרה המוצהרת שלך היא שרירים, למה שלא תייעץ לך בכיוון הזה?

ראשית אציין שאני לא מומחה, ולא למדתי לעשות זאת בעצמי. עם זאת, עברתי הדרכות אחרות על ידי הבחור הזה ונראה שהוא די טוב בפירוק ההתקדמות כדי לספק תחושת התקדמות ככל שעוברים (אם כי, מניסיוני, הוא נוטל פחות או יותר יכולת פיזית לעשות זאת בקלות התרגיל, רק בורות בטכניקה).

התנאים המוקדמים שהוא מפרט הם היכולת לבצע משיכת חזה ויכולת לטבול בחלק העליון של הבר. אתה בוהה שאתה יכול לעשות את הראשון. אני מקווה שתוכלו לעשות את השנייה.

  • 0-2: 00 : נדנדה מעט קדימה ואחורה על הבר. כשאתה בתנופה האחורית, ורק עומד לאבד את המומנטום לאחור כדי להתנדנד קדימה, אתה מבצע את משיכת החזה, מתרגל להרים את עצמך מעל ומסביב לגב הבר.
  • 2: 00-3: 00 : תרגול לשחרר ולהחזיר את האחיזה שלך בחלק העליון של המשיכה, לשחרר את הבר ואז לתפוס שוב. חלק מהשריר למעלה הוא סיבוב האחיזה שלך קדימה, ושחרור קצר למתג קל יותר עבור רוב האנשים.
  • 3: 00-3: 30 : תרגול לבצע את המשיכה. -עלייה תוך כדי התנודדות לאחור, אך עם הרפיון ותופס שוב את הבר בחלק העליון. זה רק שילוב של שני השלבים הקודמים.
  • 3: 30-4: 30 : תרגל את שריר האקסצנטרי כלפי מעלה, טיפוס עד למצב הטבילה של הזרוע הישרה, דחף קצת כדי לשחרר את הידיים כדי להחליף את האחיזה שלך, ואז להתנדנד מטה בתנועת השריר כלפי מעלה ויורד בצורה מבוקרת ככל האפשר.
  • 4: 30-5: 00 : נסה את התנועה השלמה, החל מלהתנדנד לאחור ולהתרומם מעלה, להרפות מהבר, להצטמצם ולדחוף מעלה לטבילה.

כפי שציינתי קודם, אני חושב שהאיש הזה נוטה להניח מיומנות בסיסית מההתחלה וחמש דקות זה קצת אופטימי, בהנחה שאתה כבר ברמת הכושר שבו תוכל לעשות את כל התקדמות ללא מנוחה בין לבין ושכל התקדמות תארך את הזמן הקצר שהוא מספק (הוא סיפק כמה סרטונים שמראים שהוא לומד טכניקה חדשה, מגלה את ההתקדמות, ונראה שהוא ממוצע כ -20 דקות בביצוע שלבי התקדמות -מצלמה ואני חושד שיש לו הפסקות התאוששות בין לבין). עם זאת, הוא עושה עבודה טובה לספק כל שלב התקדמות אם לא אכפת לך מהפרסומות הקטנות של 15-20 שניות שהוא עושה עבור תוכנית האימון שלו. הוא גם עושה איתו מספר וינטות קטנות ומצחיקות שמשחקות מספר דמויות שהתחילו כדרך נוספת לפרסם את התוכנית שלו ומאז הפכו למשהו משלהן.

לימוד שריר למעלה אינו קל כמו 1 2 3. הייתי מציע ללמוד תחילה לבצע משיכות וטיפים כמו שצריך לפני שעוברים לגוף. כל שעליך לעשות עד אז הוא לשלב בין השניים וללמוד את המעבר מאחד לשני.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...