שְׁאֵלָה:
האם טיפות טבעות ושכיבות סמיכה טבעתיות חופפות?
Dave Liepmann
2011-08-24 22:32:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בקרוב אקבל סט טבעות התעמלות ואשנה את אימוני הכוח הנוכחיים שלי בכדי להשתמש בהם. אני עדיין לא בשלב שבו אני אמור לעשות טיפות טבעת, אבל מלהסתכל על שכיבות סמיכה טבעתית, נראה ששני התרגילים חופפים לא מעט.

ברגע שאני מסוגל לעשות צלצולים טבעיים, האם יש טעם לעשות שכיבות סמיכה טבעתיות?

שתיים תשובות:
michael
2011-08-25 02:01:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מטבלים טבעיים ושכיבות סמיכה טבעתיות חופפות בהחלט; עם זאת, זה יהיה מועיל להמשיך את שכיבות הדחיפה לאחר שתוכל לעשות מטבלים מכמה סיבות.

  • מטבלים עובדים יותר בתלת-ראשי, ואילו שכיבות סמיכה עובדות יותר על החזה.
  • תמשיך להיות מסוגל לעשות יותר שכיבות סמיכה גם כאשר אתה יכול לעשות מטבלים, כך שתוכל להתחיל עם מטבלים ולסיים את האימון שלך עם שכיבות סמיכה.
  • מגוון מייצר הסתגלות. ביצוע שניהם יביא לך יותר רווחים מאשר רק לעשות אחד.
  • על פי אימון הטבעות לכושר עלית ( טיילר הס), למרות ששני התרגילים שניהם "דוחפים", זה שימושי לסירוגין ביניהם. הסיבה לכך היא שהם פועלים במישורים שונים: אנכיים (מטבלים טבעתיים) ואופקיים (שכיבות סמיכה).

התקדמות בין הדחיפה למעלה לטבילה תהיה להיות אנכית ולהשתמש קצת ברגליים שלך לסיוע (או לקבל רצועת גומי שתתמוך בחלק ממשקלך). כמו כן, תרגיל דומה, שמשתמש יותר בכתפיים שלך ומהווה התקדמות לדחיקת כפיים ביד טבעתית, היה מרים את הרגליים קצת מעל הטבעות.

אם זה רק הבדל בין קושי לבין התמקדות בתלת ראשי לעומת חזה, הייתי נוטה לעשות את זה יותר קשה ולהשתמש בזמן הדחיפה הטבעתית שלי לעשות משהו שלא קשור לטבעות. האם זה הגיוני?
לעולם אין מספיק זמן, אז עשה מה שאתה חושב שיביא אותך ליעדים שלך הכי מהר. אבל, כשיש לך ציוד מגניב כמו טבעות, אני מוצא שכיף לעשות מגוון תנועות. אם אתם מחפשים את הדבר הקשה ביותר שתוכלו לעשות, הגדרו שרירים קפדניים כיעד.
silasdavis
2011-08-26 21:37:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי נוטה לעשות את שניהם, מכיוון שמיקום פלג הגוף העליון עבור שכיבות סמיכה טבעתיות דומה לזה של שכיבות סמיכה בפלנצ'ה, שהם טריק נחמד. בכל מקרה שכיבות היד המרפקות המסתובבות יותר פנימיות ושימושיות על הטבעות מרגישות די טובות.

אם המטרה שלי היא כוח טהור וניידות למטרות אחרות מלבד התעמלות, האם בכל זאת היית ממליץ עליהם? כרגע אני לא עובד לקראת שכיבות סמיכה של פלנש ורוצה לוודא שעבודת הטבעת שלי תהיה קצרה ויעילה ככל האפשר.
התפיסה שלי תהיה שדחיקות טבעת פחות חיוניות, אבל אם אתה מתכנן לעשות שכיבות סמיכה, שקול לעשות אותן על הטבעות. אני יודע שהקמת הטבעות וקרעתן עשויות להיות בעיה.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...