שְׁאֵלָה:
קלוריות לצרוך בימי האימון
Devan
2011-12-03 01:21:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עשיתי מחשבון קלוריות כדי לראות כמה קלוריות עלי לצרוך ביום. אני מקבל בין 1,300-1,500 ביום. אז בימים בהם אני מתאמן, כמו היום, שרפתי בסביבות 500-600 קלוריות. האם עלי לחתוך את זה מ- 1300 הקלוריות שלי ולצרוך יותר אוכל באותם הימים? או שעלי פשוט להישאר בשעה 1300 מבלי להוריד את הקלוריות המיותרות ששרפתי הבוקר?

ובכן מונה הקלוריות משתמש בהנחות המבוססות על רמת הפעילות 'הממוצעת' שלך. אם תחשב כמה קלוריות אתה שורף במנוחה מוחלטת, תצטרך להפחית כמה אתה שורף. במקרה שלך זה אומר שתסתיים עם פחות מ 1000 קק"ל ליום, וזה ממש נמוך גם כשאתה בדיאטה. אולי מציאת צריכת קלוריות מתאימה בהתחשב בתכנית האימונים שלך וביעדי הרזיה יכולה לגרום לשאלת מעקב נחמדה
שתיים תשובות:
Lauren
2011-12-03 03:08:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה באמת תלוי מה המטרות שלך. אם אתה מנסה לרדת במשקל, אז גירעון קלורי הוא דבר טוב. אבל אם אתה מנסה לשים שרירים, אתה באמת רוצה לעלות במשקל (אם כי מסת שריר), אז אתה רוצה לצרוך יותר קלוריות ממה שאתה שורף.

אמרת שאתה מנסה לרדת במשקל, אז אפרט קצת יותר. ממה שקראתי, כן אתה יכול לצרוך יותר קלוריות בימים שאתה מתאמן ועדיין לרדת במשקל. הסיבה לכך היא היתרונות של פעילות גופנית לא נעצרים רק בקלוריות שאתה שורף במהלך האימון. שרירים שורפים יותר קלוריות במנוחה מאשר שומן, כך שאם אתה עושה תרגילים הבונים שרירים, תוכל ותצטרך לאכול יותר.

אתה גם מקבל "אחרי צריבה" לאחר כמה תרגילים. על פי מקור זה

התרגיל לאחר צריבה, או הקלוריות המושקעות (מעל ערכי מנוחה) לאחר התעמלות, מכונים 'עודף לאחר האימון'. צריכת חמצן 'או EPOC. זה מייצג את צריכת החמצן מעל לרמת המנוחה שהגוף מנצל כדי להחזיר את עצמו למצבו שלפני האימון ... לעוצמה בהתעמלות אירובית יש את ההשפעה הגדולה ביותר על EPOC. ככל שעוצמת האימון עולה, גודל ומשך זמן ה- EPOC גדל. לכן, ככל שעצימות גבוהה יותר, כך EPOC גדול יותר וההוצאות הקלוריות גדולות יותר לאחר פעילות גופנית.

אין זה אומר שעליך להשתמש בפעילות גופנית כתירוץ לאכול יותר ממה שאתה צריך. ל. כפי שקראתם לעיל, לאחר צריבה תלוי בסוג ובעוצמת התרגיל שאתם מבצעים. עם זאת, מניסיוני, הגבלת קלוריות איננה בת קיימא במיוחד (כלומר, לא משנה מה המשקל שתוריד תוך כדי הגבלה, תרוויח בחזרה אם אי פעם תחזור לאכול את הכמות הרגילה שלך).

אוקיי, אני מנסה לרדת במשקל. אז האם אוכל לצרוך יותר קלוריות ביום כשאני מתאמן?
jamuraa
2011-12-07 02:33:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כן, אתה יכול לאכול קלוריות כדי להחליף את הקלוריות ששרפת בפעילות גופנית ועדיין לרדת במשקל .

אם אתה בדיאטה מוגבלת בקלוריות, הדבר החשוב ביותר במהלך היום הוא ה קלוריות נטו שאוכלים במהלך אותו יום, שאותם ניתן להגדיר כ קלוריות שאתה צורך לעומת קלוריות שאתה שורף . (זו גישה נאיבית, אך היא עובדת עבור רוב האנשים אם הם יכולים לדבוק בה ). כשאתה יורד במשקל, אתה רוצה שהמספר יהיה שלילי. בהתבסס על יעד הקלוריות הנוכחי שלך, אתה כנראה כבר נמצא בצד השלילי של המשוואה הזו רק על ידי שימוש ב מחשבון קצב חילוף החומרים הבסיסי - שיהיה לו הנחה המבוססת על רמת הפעילות שלך.

כל קלוריות מעבר למה שאתה עושה בדרך כלל למחייה מתווספות ל קלוריות שאתה שורף כך שתוכל לשמור על ה קלוריות נטו זהה על ידי אכילה נוספת במהלך הימים ההם. כפי שלורן אמרה, יתכן ויש לך יתרונות אחרים כמו אפקט "לאחר כוויה", אך בדרך כלל אני לא סופר את אלה, או מניח שהציוד / מחשבונים בהם אני משתמש כדי לחשב את שריפת הקלוריות כוללים אותם.

אפשר גם להתאמן יותר מדי ולהיכנס למצב רעב, אך בדרך כלל זה קורה רק בימים רבים של צריכת קלוריות נטו נמוכה ביותר, פחות מ 1000 קלוריות נטו.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...