שְׁאֵלָה:
כמה חלבון עלי לאכול בימי חופש?
JoJo
2011-03-27 11:55:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מודע לכך שאכילת חלבון חשובה ביום הפעלת הרמת המשקל שלך. הזמן החשוב ביותר לאכול חלבון הוא מיד לאחר הפגישה. אבל מעולם לא שמעתי עצות מתי לאכול וכמה חלבון לאכול בימי חוץ. באיזו מהירות הצורך של השריר שלך בחלבון פוחת עם הזמן? הניחוש שלי הוא שהשעה-1-2 שעות מיד לאחר הרמת המשקל הן מכריעות. ואז בליל השינה משתמשים בכמויות מתונות. ואז למחרת (ביום המנוחה), אתה זקוק לכמויות מינימליות של חלבון. האם זה נכון?

מעניין ... אני רוצה לדעת גם את האמת ... :( יש אנשים שאומרים שהזמן הטוב ביותר לאכול יותר חלבון הוא בימי ימי עבודה כי זה כאשר השרירים שלך גדלים.
קרא גם: http://fitness.stackexchange.com/a/611/692
שֵׁשׁ תשובות:
Jeremy Likness
2011-03-28 17:09:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

למעשה, הרעיון שהזמן החשוב ביותר לאכול חלבון הוא ממש לאחר אימון אינו תקף מדעי אמיתי. זו טענה שיווקית נהדרת שמשמשת יצרני שייקים כדי להרשים עליך את הצורך לקנות אבקות נוחות. גופך לא מתחיל לפתע לבנות שרירים מיד לאחר האימון. מטבוליזם של חלבונים הוא תהליך נחקר מאוד וזה קורה במשך כמה ימים לאחר האימון שלך. למעשה, גופך עובר מחזור יומי הכרוך בתקופת פעילות אנבולית וקטבולית נטו.

לכן, החשיבות של חלבון היא לא העיתוי של אחרי האימון או אפילו ב"ימי חופש "אלא בממוצע לאורך זמן. לא הייתי מסבך את התזונה שלך בניסיון לתזמן אותה במיוחד בימים או מחוצה להם מכיוון שאתה לא באמת יודע מתי ה"על היום "נועד להתאוששותך. אז אתה צריך זרם קבוע של חלבון איכותי כל יום, ואין צורך לנקוט אותו בתקופות מסוימות. עודף חלבון בפרק זמן קצר פשוט הופך לסוכרים ונשרף כשומנים, אם כי דרך מסלול חילוף חומרים לא יעיל ביותר שיש לו השפעה נטו להגביר מעט את חילוף החומרים שלך.

מרבית ה"דרישות "לחלבון מוגזמות גם כן. מדובר בוואמי דו-חלקי, אחד מתעשיית התוספים המנסה שוב למכור חלבון ושניים מתעשיית פיתוח הגוף שבהם סטרואידים אנבוליים אכן מגדילים את יכולת הגוף לעבד חלבון ... למרבה הצער, זה פשוט לא עובד אותו דבר. דרך לספורטאים טבעיים. למרות שזה עשוי להיות מזעזע מכיוון שכל פורומי ה"עצות "אומרים לך שאתה צריך 1-2 גרם ממשקל גופך בחלבון ביום, האמת היא שד"ר פיטר לימון ערך מחקר אינטנסיבי על דרישות החלבון של שניהם בישיבה. ואנשים ספורטיביים ומצאו כי אין תועלת בתוספת חלבון מעל 1.5 - 2.0 גרם לקילוגרם של משקל גוף, או כ- 0.8 גרם לקילו. ארגון הבריאות העולמי חקר גם את בחילת המודעות הזו במאמץ למצוא את הצורה הזולה ביותר של חלבון שמיש להילחם ברעב. רוב העצות "חלבון עתיר חלבון" ו"חלבון לאחר אימון "מגיעות מתמיכות בתשלום ומחקרים במימון החברות המקדמות את המוצר.

העצה של אכילת חלבון לאחר אימון היא לא רק של יצרני שייק חלבונים. קראתי את זה ב"אנציקלופדיה של פיתוח גוף מודרני "* של ארנולד, שנכתב לפני שייק חלבוני היי-טק הפך למיינסטרים. הוא אפילו מדבר על המתכונים של שייקי החלבון הטבעי הביתי שלו מכיוון שלא מצא שום דבר מחנויות בריאות. ארנולד אומר שכאשר השרירים במצב שבור, הצורך שלהם בחלבון עולה. לא רק שהוא ממליץ על אכילת חלבון לאחר האימון, אלא גם על אכילת פחמימות כדי שגופך לא יירד מחלבון כמקור אנרגיה.
אשמח לראות כאן הצעת מחיר או קישור מידע.
אני זוכר שקראתי בכמה מקומות שאתה צריך כדי לחדש את הגליקוגן שלך מיד לאחר האימון כדי שהשרירים שלך לא יוכלו לעצמם.
הייעוץ שלו בנושא פיתוח גוף הגיע מתקופה בה סטרואידים לפיתוח גוף השתוללו (ולמשך תקופה קצרה, חוקיים), אין שום השוואה לתגובה של אתלט טבעי. ויש אמת בצורך בפחמימות לאחר האימון, בגלל גליקוגן, הנתמך היטב בספרות המדעית. פחמימות = יותר חשוב מחלבון לאחר האימון.
לחלבון מיד לאחר האימון יש גיבוי מדעי כלשהו. כמו כל מדעי התעמלות, זה לא מדויק, אבל: "[A] אוניברסיטת מקמאסטר [מחקר] השווה את ההשפעה של נטילת מנה גדולה אחת של חלבון מי גבינה (25 גרם) מיד לאחר האימון לעומת נטילת 10 מנות קטנות יותר (2.5 גרם) לאורך תקופה. של זמן ... חוקרים גילו שכאשר גברים נטלו את 25 גרם חלבון מי גבינה מיד לאחר פעילות גופנית, הייתה להם עלייה גדולה יותר בסינתזת חלבון השרירים מאשר כאשר נטלו את המינונים הקטנים יותר. [מקור] (http://www.emaxhealth.com/1275/how-protein-supplements-athletes-work-new-research)
יכול להיות שטוב לקשר לתשובתך כאן: http://fitness.stackexchange.com/questions/595/at-what-point-during-my-weekly-routine-should-i-be-consuming-extra-protein
@JoJo האם ציטטת את ארנולד כדי להפחית את מה שג'רמי אמר או סתם כבדיחה?
פשוט סקרן, האם זה לא אמור להיות 0.8 LBM במקום משקל גוף כולל?
-1
@user2769651 כן, זהו מסת הגוף הרזה ולא המשקל הכללי שלך.
annie68164
2017-07-03 17:12:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מרים כבר שנים. כנקבה בת 46 קילו, פשוט לקחתי בערך 80 גרם ליום. עשיתי שייק אחד של 32 גרם אחרי האימון ואז פשוט אכלתי כל מה. אני מבחין ברמה בעלייה שלי ונחלש תוך זמן קצר במעליות שלי ולכן הוספתי די חלבון נוסף, אני עומד במשקל גופי בגרמים ונראה שזה עוזר כבר וזה רק שבועיים. המעליות שלי חזקות יותר ואני רואה הגדרה מעט יותר. זכור גם, מה עוד אתה אוכל - האם אתה מקבל מספיק פירות / ירקות? דגנים מלאים? כל הדיאטה צריכה להיות טובה, לא יכולה רק לגמוע את מרבצי החלבון כל היום ולצפות לתוצאות נהדרות. כדאי להתאמץ לשים לב לדיאטה. אחרי כל מה שאתה עושה את התחת שלך בחדר הכושר, סיים את זה על ידי באמת להאכיל את הגוף שלך מה שהוא צריך. רק מניסיוני שלי אני חושב שמשקל גופך הוא גרם חלבון הוא חיוני.

תשובה נהדרת אנני, ברוך הבא ל- fitness.stackexchange.com.
SOS
2014-03-30 05:58:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שכל עוד אתה אוכל שלוש ארוחות רגילות ובעצם דואג לדחוף את עצמך במהלך אוכל PT מאשר לדאוג כמה חלבון אתה צריך לשתות אתה תבין במהירות שהגוף דואג לעצמו ולא צריך כל כך הרבה כפי שאתה חושב שזה יכול לבנות שרירים ולהיות חזק. אני מאמין בתוקף שאתה יכול באופן טבעי לאכול בריא ולהשיג מסת שריר מבלי להתנודד על ידי מגזינים לשרירים לקנות טונות של תוספי אבקה כדי להפליל למערכת שלך. מעט מסירות ועקשנות ייקחו לך דרך ארוכה.

Ean
2018-10-17 23:19:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבודתו המובהקת של מייקל מתיוס "Bigger, Leaner, Stronger" מציעה בין 1 גרם / lb LBW למשקל כולל של 1 גרם / lb ליום. ג'ף ניפרד (סלבריטאים של כושר ביוטיוב) מציע איפשהו במשקל כולל של 0.75 גרם עד 1.25 גרם ליברות. גם לא מדענים, אך שניהם קוראים מאמרים מדעיים בזריזות ויש להם טונות של אזכורים.

ההצעה לעיל של משקל כולל של 0.8 גרם / ליברות נופלת מגבלות אלה.

Ron Wagner
2011-09-20 20:51:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ג'רמי אומר כי 0.8 גרם חלבון זה בסדר עבור בוני גוף. זה יהיה 185 גרם תמורת 231 פאונד. זה גבוה יותר מכל מה שראיתי אי פעם עבור בוני גוף. האם אני קורא את זה לא נכון? בהחלט אין שום דבר רע בתזמון הפחמימות לאנרגיה ולחלבון לאחר האימון. רק אל תרעיבו את עצמכם מחלבון בשום זמן, או שתשחתו את השרירים שלכם.

אבקת חלבון, שנרכשת במחיר טוב, תחרותית עם מזונות אחרים ויש בה פחות שומן מרוב המקורות. עדשים ושעועית אחרת או מזון משולב, ביצים וכו 'אינם זולים. חמאת בוטנים ולחם מחיטה מלאה עם כוס חלב דל שומן הם בערך טובים ככל שתוכלו לקבל. שעועית ואורז יוצרים חלבון מושלם. אורז חום הוא דגנים מלאים ויש בו יותר סיבים וחומרים מזינים.

0.8 גרם חלבון לכל קילו BW הוא בהחלט לא חסר תקדים. [T-Nation] (http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance_nutrition/protein_more_muscle_less_guesswork) דוגלת 1 גרם / lb BW (ובמינימום *, 0.5 גרם) לפיתוח גוף. מקובל לשמוע מרימים ממליצים על 1 גרם לקילו משקל גוף כצריכה * מינימלית *: ראה [כאן] (http://startingstrength.com/resources/forum/showthread.php?t=14070), ו [כאן] (http : //startingstrength.com/resources/forum/showthread.php? t = 21095). אזהרה: זה אנקדוטלי, כמו הרבה עצות הרמה.
אני מאמין שהם אומרים .8 גרם / lb, לא 8 גרם / lb.
Bob
2012-08-12 00:05:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הפעלת מחסור בחלבון משאירה את הגוף איטי.

מפתחי גוף וספורטאים רציניים בדרך כלל שורפים אלפי קלוריות. מפתחי הגוף והספורטאים הפחות מאומנים עשויים לעשות מפגש די עצלן של שעתיים השורף לפחות 500 אך פחות מאלף קלוריות.

ברור שהצרכים הקלוריים עולים. יש להחליף גם את החלבון אך זה מתפספס ביתר קלות. בר ממתקים ענק אחד יכול לפצות על הראשונים ולהטעין את הגוף - ולהשאיר רושם של התאוששות - אך להסוות צבירה במחסור בחלבונים.

בסופו של דבר, כל שרירן / ספורטאי מנוסה יציין שהוא מרגיש איטי, חסר עייפות. בדרך כלל לוקחים "שבוע מחוץ" ובעקבות אכילה מספקת וחוסר פעילות, מחסור בחלבון מסולק.

הגוף מתאושש במהרה. .8 גרם / lb אינו מספיק לספורט אנבוליים כבד. השקופיות שפרסם ד"ר פיטר לימון עצמו מראות כי סינתזת החלבון מוגברת באופן משמעותי עם גרם 1 ליברות. אנקדוטה פופולרית מסכימה.

זה יעזור אם תגיד מאיפה יש לך את המספרים שלך, 8 גרם / lb נראה קיצוני למדי, אלא אם כן אתה רוצה למכור שייקים.
@Baarn: בוב כתב ".8g / lb", לא 8.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...