שְׁאֵלָה:
האם אימונים לא סדירים במהלך היום יעילים?
izlin
2019-07-24 15:05:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

במקום העבודה שלי יש לנו סרגל משיכה. בכל פעם שאני עובר את זה אני עושה 5-8 משיכות ואז ממשיך בהליכה שלי. אני יכול לבצע מקסימום כ- 15 משיכות קפדניות לאחר חימום.

זה מסתכם בסביבות 3-8 מיקרו-הפעלות במהלך היום.

האם זה יעיל או שהרווחים אינם שווים את המאמץ?

האם המשיכות הללו נעשות בצורה קפדנית? מה המספר המרבי של משיכות משיכה (צורה קפדנית) שתוכל לעשות בסט אחד?
@JustSnilloc אני יכול לעשות בערך 15 משיכות קפדניות.
שתיים תשובות:
Dark Hippo
2019-07-24 18:05:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מה שאתה עושה הוא בעצם טכניקה שנקראת שמנת החריץ. כבר היו מספר שאלות כאן בנושא זה, אך למעשה זו שיטה להתחזק בדפוס תנועה מסוים על ידי תרגול מתמיד לאורך כל היום.

שים לב ל שימוש במילה "תרגול" שם. הרעיון הוא לעשות בדיוק את מה שאתה עושה, כמחצית החזרות המקסימליות שלך במרווחים לאורך כל היום.

התיאוריה, לפי הבנתי, היא שעל ידי חזרה על דפוס תנועה עם חזרות טובות (אשר כולם צריכים להיות אם אתה נמצא רק ב 50% ממקסימום הנציג שלך), אתה מלמד את גופך להתייעל בדפוס התנועה הספציפי הזה.

הישאר עם זה למשך מספר שבועות ואז בדוק שוב את מקסימום הנציג שלך, בדוק אם השתפרת. אם יש לך, אתה יודע שזה עובד.

(הערה צדדית, אני לגמרי מקנא בכך שיש לך מוט נפתח בעבודה, ביקשתי שוב ושוב אחד במשרד, ואת שלי הבוס ממשיך להסתכל עלי כאילו אני מטורף ...)

כדי להיות הוגנים, סרגל המשיכה אינו מיועד לאחד. זה רק בר בחדר הכניסה הלוגיסטי כדי להרים דברים, אולם מעולם לא ראיתי אחד משתמש בו ויש לו את הגובה המושלם.
@izlin אה, די הוגן. אני עדיין קצת מקנא, אני מתפתה לנסות ולעשות משיכות מעל משקוף הדלת, אבל אני מתאר לעצמי שזה יביא לפגישה "מעניינת" עם HR
ismail kartit
2019-07-25 06:06:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כן זה ממש בסדר! מה שאני רוצה להוסיף הוא שעליך לשים לב כשאתה עושה את זה. למשל כאשר אתה מרגיש איזשהו תחושה של קהות על הכתף שלך, עדיף להסיר אותה כדי שלא תפגע בכתף. זה קרה לי פעם אחת

לכו על זה! והיה זהירשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...