שְׁאֵלָה:
האם צריכת חלבון גבוהה נחוצה לבניית כוח כאשר אינך רוצה להוסיף שריר?
Noumenon
2015-12-16 11:28:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוצה לשמור על משקל הגוף שלי אך להגדיל את הביצועים שלי בתרגילים כמו משיכות וסקוואטים. נניח שאני מוצא דרכים ליצור עומס יתר פרוגרסיבי שמגרה את השרירים להשתפר.

האם כאשר אוכלים דיאטת תחזוקה, האם חלק החלבון חשוב להתאקלויות שהגוף עושה כדי להתחזק? האם יש צורך בחלבון עשיר לבניית תאי העצב החדשים או גרעיני השריר שהגוף יוצר כשהוא מתחזק מבלי להוסיף שריר?

אתה יכול בבקשה לתת עדכון על חוויתך? האם הצלחת להשיג את מטרתך ללא צריכת חלבונים נוספת?
אני לא. הפעם היחידה שצברתי כוח בשלוש השנים האחרונות הייתה כשעליתי גם במשקל. עשיתי את hundredpushups.com במשך שבועות רבים ולא צברתי יותר שכיבות סמיכה, בעוד שאחי אוכל חלבוני החלבון עבר לדחיקות זרוע אחת. אני כנראה גם לא עושה מספיק נפח, ישן מספיק ועברתי ארבעים, אבל לא הרווחתי * כלום * למרות אימונים יציבים מאז שפרסמתי.
@IvanKoshelev כנראה גם עלית במשקל, נכון? ניסיתי לשמור על משקל קבוע ופשוט לאכול שיעור גבוה יותר של חלבון.
שנה לאחר מכן, שייק חלבונים עשה לי הרבה הבדל. כדור כדור בודד (35 גרם חלבון AFAIR) + בננה + כף חמאת בוטנים + חלב בבלנדר; 1 אחרי חדר כושר, 1 בבוקר ליומיים הבאים. שעה לאחר טלטול הבוקר עשיתי גם מעגל אור כדי לעורר את זרימת הדם לקבוצות שרירים באימונים. אפילו עם פערים בלוח הזמנים של חדר הכושר שלי, עברתי מכיסוי ספסל 80 ק"ג x 8 ל 100 ק"ג x 10. P.S. היזהר, אבל קיבלתי גם אבנים בכליות קטנות, כנראה בגלל תוספת צריכת חלבון. עברתי אותם על ידי שתייה בסביבות 2 המלטות מים בערב ימי הטלטול.
אצטרך לשקלל את עצמי, אבל אני לא חושב שכן. נפח שרירים - כן, אבל אין שומן הכל. אם כי, אני חייב להוסיף שאני כמעט ולא משמין, אני חושד שיש לי 'שומן חום' פעיל מאוד https://www.livescience.com/49652-what-is-brown-fat-facts.html
אחד תשובה:
Christian
2015-12-16 17:32:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מלבד הצורך הכללי בחלבון שלך, אתה זקוק לכמה לתיקון השרירים לאחר האימון, כך שצריכת החלבון שלך צריכה להיות מוגברת מעט. אתר זה קובע צורך של 1.2 עד 1.4 גרם לק"ג משקל גוף. אינו הרבה, הדיאטה המערבית הממוצעת מכסה בקלות אפילו את הצורך בחלבון הספורטאים. אז אל תדאג.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...