שְׁאֵלָה:
האם רעיון טוב לנמנום לפני האימון?
Steven Ryssaert
2011-03-21 20:42:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשאני חוזר מהעבודה (כמתכנת) אני מאוד עייף נפשית, ולכן לא מסוגל להתרכז בתרגילים שלי באופן מלא, לפהק בחדר הכושר אפילו.

האם זה רעיון טוב לנמנם במשך שעה לפני שאני הולך לחדר הכושר, או שאני צריך ללכת ישר מהעבודה בזמן שהמוח שלי עדיין עובד? או שעליי לשתות משקה אנרגיה עם רמות גבוהות של קפאין בכדי לתת לי דחיפה נוספת בחדר הכושר?

אני לא רוצה ללכת לחדר כושר מאוחר מדי, כי אז אני חוזר הביתה מאוחר מדי, ואינני מסוגל להשהות נכון בין אכילה למיטה.

בחדר הכושר אני עושה קצת אירובי, אבל בעיקר פיתוח גוף.

אני גם מתכנת, מה שאני עושה זה שאני אוכל משהו (פאואר בר, כריך, חטיף) רגע לפני שאני עוזב את העבודה. ואז זה הבית, קח את הדברים שלי ישר לחדר הכושר. לא בטוח כמה אתה הולך לחדר כושר, אך ככל שתפעיל יותר כך תהיה לך יותר אנרגיה בעתיד.
תודה על התגובה. בדרך כלל אני הולך 6 ימים בשבוע. אני בדיאטה חדשה עכשיו ואני אוכל ארוחה בין שעתיים לשעתיים לפני הכושר. זה כן עוזר.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
G__
2011-03-21 21:05:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שתנומה קצרה עשויה להיות רעיון טוב אם אתה עייף מאוד. אתה רוצה להיות מנוח בזמן הרמת משקולות כדי להיות מסוגל לעבוד באופן מלא את השרירים שלך, שלא לדבר על ערנות ובטיחות. עם זאת, אני חושב שתרצה לשמור על שנת הצהריים שלך למשך 20-30 דקות, אחרת תיכנס לישון עמוק יותר (ראה כשאני מתעורר אחרי שנת תנומה אני מרגיש שנפגעתי ממשאית .).

לא הייתי נוקט במשקאות אנרגיה עתירי קפאין ממותקים למטרות בריאות כלליות ובגלל שהם יכולים להתפוגג (ועלולים למנוע ממך לישון בלילה אם תיקח אותם אחרי עֲבוֹדָה).

מה שעשוי לעזור לרמת האנרגיה שלך הוא לאכול חטיף בריא עם קצת סיבים, חלבונים ופחמימות מורכבות כשעה לפני שאתה הולך.

וכמובן וודא שאתה ישן מספיק בלילה!

יש לי בבית חלבון מי גבינה באבקה. האם זה יעזור לשתות את זה * לפני * שאני הולך לחדר כושר? שמעתי שהכי טוב לקחת את זה אחרי האימון.
שתיית החלבון לפני צריכה להיות בסדר. זכור כי ייקח לשעה זו לעכל אותו; אם אתה שותה אותו לאחר האימון, לגופך אין גישה אליו מיד. לחלבון (המשמש לתיקון) זה בסדר לאחר מכן מכיוון שהתיקון יכול לקחת מספר ימים. אבל עבור אנרגיה מכל מקור, אתה צריך שיהיה לך מוקדם יותר כדי שיהיה זמין כשאתה מתאמן.
בדרך כלל אני אוכל כשאני חוזר הביתה מחדר הכושר. אכלתי פסטה עם ירקות אתמול כשחזרתי הביתה, * לפני * שהלכתי לחדר הכושר. לא היה לי תנומה, אבל הרגשתי אנרגטית יותר! שוב תודה @Greg
Salsero69
2011-03-22 20:09:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מדוע לא ללכת לחדר הכושר לפני העבודה. זה מה שעשיתי כמעט תמיד. יש לי רמת אנרגיה גבוהה דבר ראשון בבוקר. זה לא מתאים לכולם ומחייב אותך ללכת לישון מוקדם יותר.

אני צריך להיות בעבודה בשעה 8:30 בבוקר. חדר הכושר נפתח בשעה 10:00. אתה רואה את הבעיה כאן ;-)
חדר כושר שלא נפתח עד 10:00. וואו, מצא מכון כושר חדש. כל חדרי הכושר באזור שלי נפתחים לכל המאוחר בשעה 05:00. כמה מהם פתוחים 24 שעות.
James
2012-09-02 22:43:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לנוח וללכת בסביבות השעה 19:00? בכל אימון יש לי שייק מי גבינה 30 דקות לפני הכושר, עוד אחד לאחר שסיימתי, ואחריו אוכל כעבור שעה.

אני אישית מתאמן בשעה 20:00 בערך, אוכל ואז ישן. תהיה בין שעה לאכילה למיטה, אם זה המקרה אצטרך כוס גבינת קוטג 'לפני השינה כדי למנוע מהגוף שלך להסתבך במהלך השינה.

ניסיתי להתאמן מוקדם בבוקר לפני אבל גיליתי שאני לא יכול להרים את זה כל כך מוקדם.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...