שְׁאֵלָה:
אימון עצמי לעומת אימון אישי בחדר הכושר
Prakash Wadhwani
2014-03-18 19:47:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התאמנתי בחמשת החודשים האחרונים והעלייה הייתה בינונית (אני אקטומורף, רזה מאוד), צברתי בערך 5 ק"ג בעקבות תוכנית אימונים שניתנה לי על ידי מאמן. אני בוחר משקולות אליהם אוכל לבצע את החזרות הרצויות עם טווח תנועה מלא, בדרך כלל עד כישלון.

היום, פנה אלי מאמן אישי והתחיל למכור לי את היתרונות של אימון אישי, עשינו את אותה השגרה. אני עוקב אחרי אבל הוא דחף אותי חזק מאוד עם משקולות כמעט 70% ממה שאני עושה בדרך כלל, הוא היה כמו לתמוך בי אחרי 6-7 חזרות של המערכה השנייה.

השאלה שלי היא מה עדיף, להתאמן בעצמך עם משקל אתה יכול לעשות בנוחות או להתחיל לדחוף את עצמך בעזרת מאמן?

בדיוק כמו לידיעתך, סומטוטיפים (אקטומורף וכו ') די הופסלו.
ארבע תשובות:
JohnP
2014-03-18 21:46:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אתן לך את אותה התשובה שאני נותן לאנשים כאשר הם שואלים אותי אם עליהם לשכור מאמן עבור [הכנס ספורט כאן].

אם אתה מתקדם לעבר המטרות שלך, ואתה שמח עם ההתקדמות שלך, אז אין צורך אמיתי להעסיק מאמן / מאמן. עכשיו, עם זאת, גם אם אתה מתקדם, יש כמה סיבות תקפות להעסיק מאמן / מאמן.

  • זמן / מומחיות: אולי לא תרצה להשקיע את הזמן כדי לסקור את העבר אימונים, לבוא עם אימונים חדשים, תרגילים ושינויים בשגרה הקיימת. יתכן שלא יהיה לך את הידע באנטומיה / פיזיולוגיה לדעת מה צריך להשתנות כדי להשיג תוצאות טובות יותר.
  • מוטיבציה: אנשים רבים מקבלים מוטיבציה טובה יותר אם יש מישהו אחר המעורב בתהליך האימון, באופן עקיף (תכנון), באופן ישיר (מסייע), או שניהם.
  • אחריות: עבור חלקם, רק העובדה שאתה מוציא $ $$ יותר מייצרת יותר את רמת המחויבות, וייתכן שתסביר יותר לעשות את האימון או לנסות קשה יותר במהלך.
  • יעילות: יתכן שתתקדם טוב, אך יתכן שעבודה עם מאמן / מאמן עשויה להגביר את האימונים שלך ותוכל להגיע ליעדים שלך מהר יותר. לא מובטח, אלא אפשרות.

כדוגמה אישית, יש לי רקע בקינסיולוגיה של פעילות גופנית, והדרכתי / אימנתי שנים רבות. אני עדיין שוכר מאמן חיצוני לחלק מהענפים שלי, פשוט כי אין לי ניסיון בתחום זה, ואני מוצא שהאחריות החיצונית הזו גורמת לי פחות לדלג על אימון כשאני עייף.

אז אם כסף אינו אילוץ, ואתה רוצה לנסות זאת, אתה בהחלט יכול לתת לו אפשרות ואז להעריך מחדש בעוד כמה חודשים כדי לאמוד את ההתקדמות שלך. אם אתה לא באמת גדל מהר יותר ממה שהיית בעצמך, אתה יכול לשמור את $$ ולעבור הלאה.

אחרי שקראתי את התשובה שלך אני מרגיש שאני לא צריך מאמן אישי, תודה!
Tracy at 2bactive
2014-03-18 21:31:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם העלות היא בעיה, מדוע שלא תראה מאמן כוח אדם פעם בחודש כאשר התוכנית שלך צריכה להשתנות, או כל שבוע אחר. אם תקבל אחד טוב, תרוויח מאוד, לא רק מהמוטיבציה שלהם, אלא מבנק הידע העצום שלהם. מאמנים אישיים משתנים מאוד, (חלקם בהחלט טובים יותר מאחרים, ועשויים להתמחות בתחומי אימון שאתה מעוניין בהם) ואם תמצא אחד שמתאים לך, זה לא יעזור לסיום. וודא שכשיש לך פגישה, אתה שואל את כל השאלות שאתה רוצה לדעת על שיטות אימון לדיאטה וכו '... רוב תכניות הכוח יצטרכו להשתנות לאחר 4-5 שבועות אחרת ההתקדמות שלך תפחת ... תקווה שזה יעזור

מצאתי רק שהמאמן האישי מסוגל לדחוף אותי הרבה יותר קשה למרות שהוא מוסיף יותר מדי תמיכה, ולפעמים הטופס שלי השתבש. עם זאת, התרגילים היו זהים שעקבתי במשך החודשים האחרונים. אם שוקלים צורה נכונה, בעיקר עשיתי הכל נכון, הודות לסרטוני יוטיוב. אני בהחלט אשאל אותו מפגשים של פעם בחודש, אבל המאמן היה יותר איש מכירות ואני יכול לדמיין שהוא ידחף למנוי חודשי ..
Kneel-Before-ZOD
2014-03-18 20:23:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה יכול להרשות לעצמך עזרה של מאמן אישי, לך על אחד כזה. אחד טוב אמור להיות מסוגל להניע ולעזור לך לבצע ביצועים טובים יותר.

עם זאת, אם אינך יכול להרשות לעצמך זמן כזה או שלוח הזמנים שלך אינו מאפשר לך להיות כזה, תוכל להמשיך באימון העצמי שלך; עם זאת, ייתכן שיהיה עליך להצטרף לקהילת כושר (באופן מקוון או באופן אישי) . זה הרבה יותר קל וזול להיות חברים לאימון שמניעים ומאתגרים אותך.

אז הכל עוסק בעלות (זמן, מאמץ וכסף).

לא משנה מה תעשה, רק תוודא שלא תפסיק מתאמן. ודא שיומיים לא עוברים מבלי להתאמן.

עלות המאמן האישי גבוהה מאוד, חודש של מאמן אישי כמעט שווה ל- 70% מדמי כושר לשנה. לאילו קהילות כושר אתה מתייחס? כמה קישורים יעזרו.
ובכן, אתר זה הוא אחד. יש לך חברים שאוהבים להתאמן או שאתה מכיר אנשים שאוהבים להתאמן? כמו כן, * [Fitocracy] (https://www.fitocracy.com/) * ו- * [LiveStrong] (http://www.livestrong.com/) *. באופן אישי, אני ממליץ על אינטראקציה פיזית על פני מקוונים. אתה יכול גם להצטרף לחדר כושר קרוספיט; * האפשרויות הן אינסופיות * :)
@Kneel-Before-ZOD - לא הייתי ממליץ על Livestrong כהתייחסות טובה לאימון, יש שם הרבה מידע מוטל בספק ומוטעה לחלוטין מהצד המדעי / האקדמי. הרבה "broscience".
למרבה המזל או למרבה הצער צפיתי בהרבה קטעי וידאו ב- YouTube מ- Livestrong לצורך התרגילים הנכונים. אתה יכול להצביע על כמה מהדברים המפוקפקים שלהם למשל?
@JohnP; לא, זה לא התייחסות לאימון; זו התייחסות לקהילת כושר. יש שם הרבה חוכמה וחלקם עובדים בצורה מושלמת שלנו. עם זאת, הדבר המרכזי הוא שמצטרפים לקהילה שמעודדת להמשיך בתהליך האימון.
@PrakashWadhwani - לא צפיתי בשום סרטון, ולכן אני לא יכול להגיב. הניסיון שלי הוא בעיקר עם מאמרים ומידע שאינו מבוסס וידאו, אשר יכולים להשתנות באופן פרוע בין נקודה לסיפורי נשים זקנות. כמו מאמר זה: http://www.livestrong.com/article/260503-cardio-heart-rate-formula/ הוא נכתב בסוף 2013, וחוזר על המסע בן 220 גיל שהופרע כבר כמה עשורים .
הו אוקי, אני עוקב אחר דברים כאלה מ- Livestrong, https://www.youtube.com/playlist?list=PL036A7986394B5D7A
techsmith
2014-03-20 03:31:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ציינת באחת מתגובות התגובה שלך כי לאחר שנבדקת על ידי מאמן אישי, התגלה שאתה "בעיקר עושה הכל נכון."

זה אומר לי שאתה לומד עצמי יעיל ו חוקר עצמי. אתה מסוגל לתפוס נכון את מה שאתה קורא או רואה בסרטונים ואתה מסוגל לתרגם את הידע לפעולות פיזיות נכונות.

אלא אם כן יש לך בראש להתמודד ברמה מקצועית כלשהי, ללא ספק עין חדה. כי עידון אישי בהחלט יועיל, אני לא אטרח עם מאמן אישי.

זה נשמע שאתה עלול להיות חלש בתחום לדחוף את עצמך באמת. במקרה כזה, אולי מועיל לרשום יעדים מסוימים שתרצו להשיג.

לדוגמה, ערוך יומן לגבי כמה חזרות וכמות המשקל שהועלו, והגדר יעדים כדי לנצח את הציון האחרון שלך במהלך האימון הבא שלך. במילים אחרות, התחרו בעצמכם. כוון אלך טוב יותר, חזק יותר, מהיר יותר.

מועיל גם להיות שותף להכשרה. אין כמו שותף טוב לאימונים שידחוף אותך חזק יותר. אני מבין שמאמן אישי יהיה דומה לבן זוג בתשלום, אבל אני מדבר על מישהו אחר שחולק יעדים דומים שיוכל לזהות אותך ולדחוף אותך במהלך האימונים שלך.

אני יכול להרוויח טוב על שלי, אבל עבודה עם חבר בהחלט מגבירה את הדברים עוד יותר.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...