שְׁאֵלָה:
מדוע חשוב לנשום בזמן פעילות גופנית?
Rorz
2012-05-26 02:02:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קניתי זה עתה סורגי דחיפה בכדי לתת הפסקה בפרקי כף היד שלי והייתי מעוניין לראות שהעלון בו מעוניין לייעץ לי כי "חשוב מאוד לנשום כרגיל תוך כדי התעמלות - אל תעצור את נשימתך" .

פרט למובן מאליו מדוע זו עצה טובה? האם זה משפיע על העלייה בשריר שאתה מקבל או שזה רק כדי שלא תתעלף?

ישנן דרכים שונות לנשום בזמן פעילות גופנית. שאלתך שואלת "מדוע חשוב לנשום בזמן פעילות גופנית", אך העצה מחמירה יותר מכך "... נשימה רגילה - אל תעצור את נשימתך." כמה טכניקות נשימה מייעצות לעצור את נשימתך בחלקים מסוימים של המעלית. אז האם השאלה שלך "מדוע חשוב לנשום בזמן פעילות גופנית?" או "מדוע חשוב לנשום כרגיל בזמן פעילות גופנית?" או "האם חשוב לנשום כרגיל בזמן פעילות גופנית?".
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
zxcdw
2012-05-26 04:33:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

על ידי נשימה נכונה אתה מבטיח צריכת חמצן טובה, כלומר השרירים שלך יכולים לעשות יותר עבודה מכיוון שהם אינם מותשים בגלל מחסור בחמצן. בקיצור, אתה לא מתכוון לחסר בחמצן וכך תוכל להתאמן יותר.

AppSensei
2012-05-26 16:49:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

פעם עצרתי את נשימתי בזמן שעשיתי כמה חזרות אחרונות על סרגל משיכה // מכונת סקוואט. שמתי לב שהרגשתי הרבה יותר חלש לעשות את תרגילי ה- remaning. התחלתי לפתח דפוס נשימה טוב - זה שיפר את הסיבולת שלי באופן כללי. זה הולך עם מה שהאדם אמר על "הכנסת חמצן לשרירים שלך".

user3085
2012-05-26 23:35:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חשוב לנשום תוך כדי התעמלות כדי שלא תתעלף. עם זאת, העצה השמיכה לנשום כרגיל ולעולם לא לעצור את נשימתכם אינה חלה באופן אוניברסלי:

תלוי ביעדים שלך, באמצעות טכניקה כמו תמרון הוולסלבה עשוי להיות נחוץ על מנת להתקדם בצורה בטוחה ומיטבית. עצות שהיצרן נותן נגד עצירת נשימה רק מבטיחה שמתאמן טירון לא יתעלף בטעות.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...